HOME

                                       Originální návrhy interierů moderních i klasickýh koupelen a dlažeb

Zabývám se již 18 let designem a navrhováním koupelen a dlažeb. Koupelna je jednou z nejdůležitějších součástí domu. Je to místnost určená pro regeneraci a očistu těla, ale bohužel se ocitá často na posledním místě ve starostech o stavbu domu či rekonstrukci. Na počátku stavby se snažíte o maximální kvalitu při výběru materiálů, ale čím nastávají  pozdější  práce a zařizování, ubývá financí, sil a právě u koupelen je to velice zřetelné. Stává se z ní často popelka, jak z hlediska stavební připravenosti, tak designu. Obklady a zařízení koupelny jsou věcí stylu každého z Vás, ale i přesto je důležité sladit tento prostor s celým domem, který máte rádi. Pro mně je důležité, abyste se v koupelně cítili skvěle, aby to byl pro Vás prostor plný pohody, harmonie i radosti. Nezapomínejte, že zde začínáte i končite každičký den.

Ukázky koupelen a dlažeb

Níže si můžete prohlédnout některé ukázky mojí práce i následující realizace.

Jistě máte k dispozici stavební výkresy k projektu. Ty stačí poslat a mám dostatečné podklady pro návrh Vaší nové koupelny.


Pokud máte vybrané obklady a dlažbu, a napíšete mi co se Vám líbilo a co Vás zaujalo, vytvořím Vám návrh.

Stačí již pouze zaplatit zálohu na návrh ve výši 500Kč, která Vám v případě odběru obkladů a dlažeb u firmy Obklady Vilímek bude odečtena z konečné faktury za zboží.

Vytvořím návrh dle Vašich požadavků. Návrh není konečný, ale budeme spolupracovat tak, abychom vytvořili interiér podle Vašich představ, snů a plánů. Ráda Vám navrhnu i zařízení koupelny (umyvadla, vanu...) a dodám.

Návrh je hotový a odsouhlasený, vytvořím Vám cenovou nabídku vč. potřebného množství obkladů, dlažeb i dekorů a příp. i zařízení koupelny.

Pokud máte ve všem jasno, můžete zboží objednat u firmy Ing. David Vilímek, www.obkladyvilimek.cz

Zde se spolu rozloučíme a já Vám přeji radost z Vaší nové koupelny, toalety, haly, chodby, terasy atp.


Spolupracuji s dodavatelem kvalitních obkladů a dlažeb, s firmou www.obkladyvilimek.cz

Česká 15, Č.Budějovice


Ing. arch. Markéta Vilímková

maky@obkladyvilimek.cz

office -  Česká 13, České Budějovice

tel.: 380 120 378